LIGA ŻAKÓW - 1 RUNDA

Informacja MZPN

Przypomnienie dla klubów o zasadach zmian terminów meczów


Wydział Gier MZPN przypomina klubom o zasadach zmian terminów meczów zgodnych z regulaminem rozgrywek piłkarskich na sezon 2021/2022.

link do artykułu - kliknij

Komunikat Komisji Dyscypliny nr 5-21/22

 


Komunikat Komisji Dyscypliny nr 5-21/22 z dnia 09.09.2021 r.

LIGA SKRZATÓW - 1 RUNDA - 11.09.2021

Informacja PPN Oświęcim

Szanowni Trenerzy.
Informujemy, iż bezpłatne szkolenie nr 11 „Etapizacja szkolenia” dla trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego w powiecie oświęcimskim,  prowadzone przez trenerów Mobilnej AMO odbędzie się 14.09.2021r w Oświęcimiu :

Plan:

Część teoretyczna dla trenerów i nauczycieli wf , (możliwość uczestnictwa także rodziców-zawodników w szkoleniu) godz: 16:00 ( salka audiowizualna- Oświęcim SP nr 5  ul. Kalicińskiego 5

Część praktyczna -trening pokazowy U13 o godz: 17:00-18:00  „Nauczanie podania piłki wewnętrzna częścią stopy  w połączeniu z wybiegnięciem na pozycję”

Gra selekcyjna zawodników ( z treningu pokazowego) U13: 18:00-18:30

Na w/w szkolenie aplikujemy przez portal pzpn24.pzpn.pl

 

Krystian Pać

Trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów

w woj. małopolskim

Tel. kom.: +48 501 558 651

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacja PPN Oświęcim

Wydział Gier informuje że prowadzone są zapisy na pierwsze zimowe turnieje na hali o Puchar Magic-Sport PPN Oświęcim w kategoriach : junior, trampkarz, młodzik.
Zapisy prowadzone będą do końca września, zapisywać mogą się też drużyny które nie zgłosiły się do rozgrywek ligowych.
Po zapisach będzie rozpiska turnieji i podana będzie kwota wpisowego.
W turniejach będzie prowadzona tabela która wyłoni zwycięzców grup którzy zagrają ze zwycięzcami z podokręgu Chrzanów.
Nagrody będą sponsorowane przez Magic-Sport i podokręg PPN Oświęcim.
Przewodniczący Wydział Gier
Edmund Mieszczak

Informacja PPN Oświęcim

UWAGA. 

Wydział Gier informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 06.09. drużyna Piotrowic wycofuje trampkarzy z rozgrywek, z powodu małej ilości zawodników.

Drużyny mające grać z Piotrowicami będą miały pauze.

LIGA ORLIKÓW - 1 RUNDA

Komunikat Komisji Dyscypliny nr 4-21/22

 


Komunikat Komisji Dyscypliny nr 4-21/22 z dnia 02.09.2021 r.

Informacja PPN Oświęcim

UWAGA. 
Zmiana w terminuarzu:

II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ

Komunikat Komisji Dyscypliny nr 3-21/22

 


Komunikat Komisji Dyscypliny nr 3-21/22 z dnia 26.08.2021 r.

Informacja PPN Oświęcim

Wydział Gier PPN Oświęcim informuje o spotkaniu organizacyjnym trenerów dotyczące powiatowych rozgrywek orlików , żaków i skrzatów w sezonie 2021/22, które odbędzie się w dniu 30 sierpnia o godz. 19:00 w siedzibie Podokręgu.

Komunikat Wydziału Gier

Wydział Gier przypomina, że w nadchodzącym sezonie 2021/2022 będzie obowiązywać przepis o prowadzeniu drużyn młodzieżowych - od juniora po młodzika - przez uprawnionego trenera z licencją.

Przypominamy również o zabezpieczeniu opieki medycznej na każdych zawodach.

Półfinały  Pucharu Polski Magic-Sport odbędą się 7-8.09.2021r.

1. LKS  RAJSKO-D&R UNIA OŚWIĘCIM        07.09.2021  godz 17:00

2. LKS BOBREK- LKS JAWISZOWICE              08.09.2021 godz  17:00

Biuro w dniach 23-27.08.2021 będzie nieczynne, sprawy będą załatwiane telefonicznie i mailowo

Sekretarz Jerzy Dudek

Komunikat Komisji Dyscypliny nr 2-21/22

 


Komunikat Komisji Dyscypliny nr 2-21/22 z dnia 19.08.2021 r.

Informacja MZPN

19 września 2021 roku – Stadion Wisła Kraków

Konferencja Metodyczno-Szkoleniowa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej

„The Future of Football”

„Nowoczesne trendy w szkoleniu gry w piłkę nożną”

Konferencja organizowana przez Wydział Szkolenia MZPN oraz pod egidą Departamentu Komisji Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN to coroczne, prestiżowe wydarzenie skierowane do przedstawicieli świata futbolu: trenerów piłki nożnej i nauczycieli wychowania fizycznego.

Konferencja - opis
Agenda kursokonferencji

Informacja PPN Oświęcim

Wydział Gier Informuje że prowadzi zapisy do turniejów:
- orlik 2011-2012r,
- żak 2013-2014r,
- skrzat 2015-2016.

Trwają równiez zapisy dziewczyn do grupy orlik rocznik 2010-13, będzie to grupa osobna samych dziewczyn. Dziewczyny grają o rok starszym rocznikiem.

Podstawą zapisania się do turnieju jest wpłata za daną drużynę 50zł (na konto podokręgu). Po pozytywnym zweryfikowaniu wpłaty drużyna zostanie dopuszczona do uczestnictwa w zawodach.
Zapisy trwają do 31 sierpnia.

Przypominamy, że niektóre kluby jeszcze nie opłaciły wiosennych rozgrywek.

Sekretarz Jerzy Dudek

WYKAZ ZALEGŁOŚCI

STRUMIEŃ POLANKA WIELKA

300

ISKRA BRZEZINKA

200

LKS GORZÓW

200

LKS JAWISZOWICE

200

CHAMPIONS OŚWIECIM

200

LKS PRZECISZÓW

195

LKS BOBREK

150

LKS PIOTROWICE

100

LKS BULOWICE

100

POGÓRZE GIERAŁTOWICE

100

STRUMIEŃ POLANKA WIELKA

300

ISKRA BRZEZINKA

200

LKS GORZÓW

200

LKS JAWISZOWICE

200

CHAMPIONS OŚWIECIM

200

LKS PRZECISZÓW

195

LKS BOBREK

150

LKS PIOTROWICE

100

LKS BULOWICE

100

POGÓRZE GIERAŁTOWICE

100

Informacja PPN Oświęcim

STRUMIEŃ POLANKA WIELKA

300

ISKRA BRZEZINKA

200

LKS GORZÓW

200

LKS JAWISZOWICE

200

CHAMPIONS OŚWIECIM

200

LKS PRZECISZÓW

195

LKS BOBREK

150

LKS PIOTROWICE

100

LKS BULOWICE

100

POGÓRZE GIERAŁTOWICE

100

Komunikat Komisji Dyscypliny nr 1-21/22

 


Komunikat Komisji Dyscypliny nr 1-21/22 z dnia 05.08.2021 r.

Informacja PPN Oświęcim

Wydział gier publikuje wstępnie zestawienie lig młodzieżowych na rundę jesienną 2021r.

JUNIOR    I LIGA JUNIOR MŁODSZY  I Liga
1.LKS Rajsko 1.LKS RAJSKO
2.LKS Przeciszów 2.LKS Głębowice
3.LKS Piotrowice 3.KS Górnik Brzeszcze
4.LKS Malec 4.Hejnał Kęty
5.LKS Zaborze 5.LKS Gierałtowice
6.LKS Nowa Wieś 6.LKS Zator
7.LKS Polanka Wielka
8.LKS Witkowice
9.LKS Jawiszowice
10. LKS Żarki
I Liga trampkarzy II Liga trampkarzy
1.LKS  Zator 1.LKS Nowa Wieś
2.LKS Polanka Wielka 2.LKS Poręba Wielka
3.Hejnał Kęty 3.LKS Bulowice
4.LKS Zaborze 4.LKS Piotrowice
5.UKS Chełmek 5.LKS Palczowice
6.LKS Witkowice 6.LKS Podolsze
7.ŁKS Łęki 7.LKS Włosienica
8.LKS Jawiszowice 8.LKS Grojec
9.KS Soła Oświęcim 9.LKS Broszkowice
10.LKS Przecieszyn 10.LKS Przeciszów
11. LKS Osiek 11.LKS Harmęże
I Liga Młodzików II Liga Młodzików
1.Unia  Oświęcim II 1.LKS Przecieszyn II
2.LKS Przecieszyn 2.LKS Poręba Wielka
3.LKS Osiek 3.LKS Przeciszów
4.AP Przeciszów (dziewczyny) 4.LKS Harmęże
5.LKS Grojec 5.LKS Rajsko
6.LKS Jawiszowice 6.Górnik Brzeszcze
7.LKS Zaborze 7.LKS Witkowice
8.AP Champions Oświęcim 8.Hejnał Kęty
9.LKS Zator 9.LKS Włosienica
10.UKS Chełmek 10.LKS Gierałtowice
11.LKS Polanka Wielka II

Wyniki III rundy Pucharu Polski

 

 

1. LKS Niwa Nowa Wieś - MKP D&R Unia Oświęcim     2-3
2. LKS Gorzów - LKS  Rajsko                                    1-1  k  4-5
3. LKS Przeciszovia Przeciszów- LKS Jawiszowice       1-2
4. LKS Bobrek  - UKS Chełmek                                  3-3  k  4-2
Pary IV rundy która odbędzie się 7,8.09.2021 r.
1. LKS Rajsko    - MKP D&R Unia Oświęcim
2. LKS  Bobrek  - LKS Jawiszowice
Biuro 6.08. będzie nieczynne i 10.08 z powodu wyjazdów służbowych.
Sekretarz Jerzy Dudek

Wyniki II rundy Pucharu Polski

 

 

1. Sygnał Włosienica - D&R Unia Oświęcim        0-7
2. LKS Bulowice      - Niwa Nowa Wieś           0-10
3. LKS Gorzów        - Team Sport Hejnał Kęty   3-0
4. Iskra Brzezinka   - LKS  Rajsko              0-4
5. Górnik Brzeszcze  - Jawiszowice              2-4
6. LKS Przeciszów    - Brzezina Osiek           2-0
7. Puls Broszkowice  - LKS Bobrek               2-3
8. Orzeł Witkowice   - UKS Chełmek              2-6

III Runda  PP Magic-Sport

1.Niwa Nowa Wieś  -D&R Unia   Oświęcim        04.08.2021 godz  18:00
2. LKS Gorzów         - LKS Rajsko            04.08.2021 godz  18:00
3. LKS Przeciszów    - LKS Jawiszowice        03.08.2021 godz  18:00
4. LKS Bobrek          -  UKS Chełmek         04.08.2021 godz  18:00

Sekretarz biura informuje że są do odbioru licencje klubowe  - w biurze.

Wyniki I rundy Pucharu Polski

1 Poręba Wielka - Bulowice              1-1 k 1-4
2.Iskra brzezinka - Polanka wielka  0-0 k 4-3
3.Korona Harmęże-Przeciszów          1-7
4.  Bobrek             - Zator                   2-0
5. Wichura Głębowice- Witkowice     0-11
6. Brzezina Osiek II-Broszkowice         0-3
7. OldBoys Jawiszowice-Włosienica    1-2
8. OldBoys Przecieszyn -Brzeszcze II    1-11
II Runda
1. Włosienica      - Unia Oświęcim                          31.07. godz  17:00
2. Bulowice         - Nowa Wieś                                 31.07. godz  17:00
3. Gorzów          - Hejnał Kęty                                 31.07. godz  17:00
4. Brzezinka        - Rajsko                                        31.07. godz  17:00
5. Brzeszcze II      - Jawiszowice                           28.07. godz   18:00
6. Przeciszów      -   Osiek                                        31.07. godz   17:00
7. Broszkowice    -  Bobrek                                     31.07. godz   16:00
8. Witkowice       -  Chełmek                                   01.08.godz    17:00
Przypominamy klubom o aktualnej liście extranetu na sezon 2021/2022
- dotyczy to tych klubów które grają w PP.
Sekretarz  informuje że biuro w dniach 27.07. i 29.07. będzie nie czynne
(z powodu wyjazdów służbowych tj. Komisja Licencyjna i Zarząd MZPN)
- w piątek biuro czynne .
Sekretarz i Prezes  Jerzy Dudek.

I runda Pucharu Polski


Zestaw par
I rundy PP






1. Old Boys Jawiszowice - Sygnał Włosienica 24.07. godz 17:00
2. Iskra Brzezinka - Polanka Wielka 24.07. godz 17:00
3. Poręba Wielka - Bulowice 24.07. godz 17:00
4. Old Boys Przecieszyn - Górnik Brzeszcze II 24.07. godz 17:00
5. Korona Harmęże - Przeciszów 24.07. godz 17:00
6. Bobrek - Zatorzanka Zator 24.07. godz 11:00
7. Brzezina Osiek II - Puls Broszkowice 25.07. godz 11:00
8. Wichura Głębowice - Orzeł Witkowice 24.07. godz 17:00

Regulamin rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu MZPN na sezon 2021-2022

Informacja MZPN

Opłaty ryczałtowe w sezonie 2021-22

Zarząd Małopolskiego Związku Piłki Nożnej ustalił wysokość opłat ryczałtowych od każdej drużyny uczestniczącej w rozgrywkach III ligi i niższych klas w sezonie 2021/2022.

link - kliknij