informacja PPN Oświęcim

Wydział Gier informuje:

LKS Gierałtowice wycofują drużynę młodzików z rozgrywek IV ligi z powodu małej ilości zawodników.

Komunikat 26/2019-2020

KOMUNIKAT 26/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 12.09.2019 r.

KOMUNIKAT 26/2019-2020 z dnia 12.09.2019 r.

Liga Żaków

POWIATOWA LIGA ŻAKÓW - 1 runda

1 runda 15.09.2019 - kliknij

Komunikat 25/2019-2020

KOMUNIKAT 25/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 05.09.2019 r.

KOMUNIKAT 25/2019-2020 z dnia 05.09.2019 r.

informacja PPN Oświęcim

Wydział Gier informuje:

LKS Piotrowice wycofują z rozgrywek drużynę młodzików z III ligi.

Drużyny które miały grać z Piotrowicami będą pauzować.

informacja PPN Oświęcim

Wydział Gier PPN Oświęcim informuje że dn. 04.09.2019 odbyły się ćwierćfinały Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Oświęcim.
-------------------------------------------------------------------

1. Team Sport Hejnał Kęty - D&R Unia Oświęcim      2:2  k.4-1 
2. Puls Broszkowice           - LKS Gorzów                   1-2
3. KS Chełmek                    - LKS Jawiszowice           5-1
4. Zgoda Malec                   - LKS Polanka Wielka      5-5   k.4-3

W półfinale dn.18.09.2019 r. o godz 16:30 zagrają:

1. Team Sport Hejnał Kęty     -  LKS  Gorzów
2. LKS Zgoda Malec                 - KS Chełmek

W dn.03.08. wpłynęło pismo od LKS Gierałtowice że wycofują drużynę orlików 
z rozgrywek II ligi z powodu małej liczby zawodników. Sekretarz PPN Oświęcim Przewodniczący Wydziału Gier Jerzy Dudek Jan Medyński

Aktualizacja Orliki

Aktualizacja orlików I ligi

załącznik


Informacja o wycofaniu drużyny juniorów

Wydział Gier informuje, że wpłynęło pismo  od LKS Zaborzanka Zaborze o wycofaniu JUNIORÓW z rozgrywek.

Drużyny grające z ZABORZEM będą pauzować.

Informacja ORLIKI

Terminarz Orlików

2 liga orlików GR A

2 liga orlików GR B

Orliki II liga grupa A i B  grają 08.09. według terminarza

Komunikat 24/2019-2020

KOMUNIKAT 24/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 29.08.2019 r.

KOMUNIKAT 24/2019-2020 z dnia 29.08.2019 r.

Informacja UKS KS Chełmek

UKS KS Chełmek informuje, iż wszystkie mecze drużyn młodzieżowych rozgrywane będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Prosimy o uwzględnieniu tego faktu przy doborze obuwia na spotkania, które będą się odbywały w Chełmku (zakaz gry w tzw. wkrętach).

Z poważaniem
Dominik Swoszowski

ZMIANY W TERMINARZACH

UWAGA !!! Nastąpiły zmiany w terminarzach młodszych grup wiekowych.

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK - RUNDA I
III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK - RUNDA I
III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ - RUNDA I

II Liga orlików

Terminarz rozgrywek ligi: OŚWIĘCIM: II LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 1 - RUNDA I

Terminarz: II liga

I Liga orlików

PPN Oświęcim informuje że od 1 września rusza 1 LIGA ORLIKÓW

Terminarz 1 kolejki rozgrywek

Komunikat 23/2019-2020

KOMUNIKAT 23/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 22.08.2019 r.

KOMUNIKAT 23/2019-2020 z dnia 22.08.2019 r.

III runda Pucharu Polski

WYDZIAŁ GIER INFORMUJE ŻE MECZE III RUNDY  PUCHARU POLSKI ODBĘDĄ SIĘ 4.09.2019 O GODZ 17:30

1. HEJNAŁ KĘTY - D&R UNIA OŚWIĘCIM
2. PULS BROSZKOWICE - LKS GORZÓW
3. KS CHEŁMEK - LKS JAWISZOWICE
4. ZGODA MALEC - POLANKA WIELKA

Komunikat 22/2019-2020

KOMUNIKAT 22/2019-2020 - z posiedzenia Komisji Dyscypliny 14.08.2019 r.

KOMUNIKAT 22/2019-2020 z dnia 14.08.2019 r.

Szkolenie dot. zmian w przepisach

PPN OŚWIĘCIM i KS. OŚWIĘCIM zapraszają wszystkich Trenerów i Kierowników drużyn (KO - A - B - oraz drużyn młodzieżowych) na szkolenie  dotyczące zmian w Przepisach Gry w Piłkę Nożną, które obowiązują od bieżącego sezonu.

Szkolenie poprowadzi sędzia ekstraklasy.

Spotkanie  odbędzie się 19.08 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu ul. Nojego 2 B  o godz 17.30

Serdecznie zapraszamy.

Informacja

PPNO ogłasza grupy orlików i żaków.

I  LIGA ORLIKÓW
1.GÓRNIK BRZESZCZE
2.SZKÓŁKA BRZESZCZE
3.JAWISZOWICE I
4.UNIA OŚWIĘCIM 2009
5.UNIA OŚWIĘCIM 2010
6.SOŁA OŚWIĘCIM
7.CHAMPIONS OŚWIĘCIM
8. HEJNAŁ KĘTY
9.UKS CHEŁMEK
10. BRZEZINA OSIEK
11.AP PRZECISZÓW
12. POLANKA WIELKA

II LIGA ORLIKÓW  GRUPA I

II LIGA ORLIKÓW  GRUPA I
1.SOLAVIA GROJEC
2.PORĘBA
3.ZATOR
4.PALCZOWICE
5.GIERAŁTOWICE
6.WŁOSIENICA
7.POLANKA II
8.UNIA OŚWIĘCIM IV
9. BULOWICE
1.RAJSKO
2.BRZEZINKA
3.BROSZKOWICE
4.SKIDZIN
5.UNIA OŚWIĘCIM III
6.SZKÓŁKA BRZESZCZE
7. JAWISZOWICE II
8.PRZECIESZYN
9. HARMĘŻE

ŻAKI   I LIGA ŻAKI  II  LIGA
1.AP UNIA OŚWIĘCIM I
2. AP UNIA OŚWIĘCIM II
3.CHAMPIONS OŚWIĘCIM
4.UKS CHEŁMEK
5. ZATOR  I
6.AP PRZECISZÓW
7.JAWISZOWICE  I
8. SZKÓŁKA BRZESZCZE
1.SOŁA OŚWIĘCIM
2. BRZEZINKA
3.BRZEZINA OSIEK
4. ZATOR  II
5. POLANKA
6. WŁOSIENICA
7. JAWISZOWICE  II
8. GÓRNIK BRZESZCZE
9. SKIDZIN
10. HARMĘŻE
11. AP UNIA OŚWIĘCIM III
12. AP UNIA OŚWIĘCIM IV

Smutna informacja

Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu dzisiejszym po ciężkiej chorobie zmarł w wieku 68 lat - Józef Zborowski  - zasłużony  działacz i wieloletni prezes klubu LKS Palczowice, był aktualnym członkiem zarządu Rady Ludowych Zespołów  Sportowych. Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w sobotę 10.08 o godzinie 13:00 w kościele parafialnym w Palczowicach.

Zarząd Podokręgu PPN Oświęcim.

Informacja

UWAGA !!! Zmiany w terminarzach:

III liga trampkarzy, II liga juniorów, Klasa A i B

link do terminarzy

Informacja

Wydział szkolenia zaprasza trenerów, opiekunów drużyn orlików, żaków w celu omówienia  propozycji rozgrywek tychże drużyn w rozgrywkach w sezonie 2019 jesień.

Spotkanie w biurze podokręgu w piątek tj 9.08. o godz 11:00.

II RUNDA PUCHARU POLSKI

Zestaw par II rundy Pucharu Polski

1.

ŁKS SOŁA - D&R UNIA OŚWIĘCIM

2.

K 3 KĘTY - HEJNAŁ KĘTY

3.

LKS PULS BROSZKOWICE- LKS NIWA NOWA WIEŚ    VO  3:0

4.

LKS GORZÓW- LKS RAJSKO

5.

LKS PRZECISZOVIA PRZECISZÓW- LKS JAWISZOWICE

6.

LKS BOBREK - KS CHEŁMEK

7.

LKS MALEC- LKS BRZEZINA OSIEK

8.

LKS STRUMIEŃ POLANKA WIELKA- KS SOŁA OŚWIĘCIM


Wszystkie mecz odbędą się 07.08.2019. o godz 18:00

Informacja

W zakładce:

DO POBRANIA -> TERMINARZE

umieszczono nowe terminarze rozgrywek

zachęcamy do pobierania.