Informacja Komisji Gier i Dyscypliny

Po zweryfikowaniu wszystkich meczy przez komisje gier i dyscypliny tabele rozgrywek piłkarskich w sezonie 2020/2021 przedstawiają się następująco:

W klasie A pierwsze miejsce zajęła drużyna KS Górnik Brzeszcze i wywalczyła awans do ligi okręgowej Małopolski Zachodniej.
Drużyny z miejsc 13,14 Zaborzanka Zaborze i Pogórze Gierałtowice opuszczają szeregi A klasy i w przyszłym sezonie wystąpią w klasie B.
Tabela A KLASA – kliknij

W klasie B pierwsze i drugie miejsce zajęły drużyny: LKS Iskra Brzezinka i UKS KS Chełmek II, i w przyszłym sezonie2021/2022 wystąpią w klasie A. Tabela B KLASA – kliknij

W II lidze juniorów pierwsze miejsce zajęła LKS Iskra Brzezinka.
Tabela – kliknij

W II lidze trampkarzy pierwsze miejsce zajęła drużyna LKS Zatorzanka Zator, spadek do III ligi LKS Jawiszowice i LKS Głębowice.
Tabela – kliknij

W III lidze trampkarzy pierwsze i drugie miejsca zajęły drużyny: KS Soła Oświęcim i LKS Przecieszyn i w przyszłym sezonie zagrają w II lidze.
Tabela – kliknij

W I lidze młodzików pierwsze miejsce zajęła drużyna D&R Unia Oświęcim II, ze względu na rezygnacje z awansu do I ligi Małopolski Zachodniej awans wywalczyła druga drużyna KS Soła Oświęcim, do drugiej ligi spadły drużyny LKS Zaborzanka Zaborze i UKS AP Champions Oświęcim.
Tabela – kliknij

W II lidze młodzików awans do pierwszej ligi uzyskały drużyny:UKS KS Chełmek i LKS Strumień Polanka Wielka II.
Tabela – kliknij