Start
PPN Oświęcim
Komisja Gier
Komisja Dyscypliny
Komisja Bezpieczeństwa
Komisja Odznaczeń
Komisja ds. Szkolenia
Rada Seniorów
Rada Trenerów
Kolegium sędziów
Sędziowie
Obserwatorzy
Extranet sędziowie
Terminarze
Aktualności
Informacje
Komunikaty
Archiwum
Do pobrania
Zgłoszenie do rozgrywek
Wzory sprawozdań
Komunikaty
Regulaminy
Turniej orlika
Odznaczenia
Archiwalne komunikaty
Kontakt
Ochrona danych osobowych
Instrukcje Ekstranet
Odznaczenia
Extranet
podos@poczta.onet.pl
/
+48 510 967 402
/
Ochrona danych osobowych
Odznaczenia
Instrukcje ekstranet
Start
PPN Oświęcim
Komisja Gier
Komisja Dyscypliny
Komisja Bezpieczeństwa
Komisja Odznaczeń
Komisja ds. Szkolenia
Rada Seniorów
Rada Trenerów
Kolegium sędziów
Sędziowie
Obserwatorzy
Extranet sędziowie
Terminarze
Aktualności
Informacje
Komunikaty
Archiwum
Do pobrania
Zgłoszenie do rozgrywek
Wzory sprawozdań
Komunikaty
Regulaminy
Turniej orlika
Odznaczenia
Archiwalne komunikaty
Kontakt
Ochrona danych osobowych
Instrukcje Ekstranet
Odznaczenia
Extranet
Zestawienie lig młodzieżowych
na rundę jesienną 2021 r.
JUNIOR I LIGA
1. LKS Rajsko
2. LKS Przeciszów
3. LKS Piotrowice
4. LKS Malec
5. LKS Zaborze
6. LKS Nowa Wieś
7. LKS Polanka Wielka
8. LKS Witkowice
9. LKS Jawiszowice
10. LKS Żarki
JUNIOR MŁODSZY I LIGA
1. LKS Rajsko
2. LKS Głębowice
3. KS Górnik Brzeszcze
4. Hejnał Kęty
5. LKS Gierałtowice
6. LKS Zator
I LIGA TRAMPKARZY
1.LKS Zator
2.LKS Polanka Wielka
3.Hejnał Kęty
4.LKS Zaborze
5.UKS Chełmek
6.LKS Witkowice
7.ŁKS Łęki
8.LKS Jawiszowice
9.KS Soła Oświęcim
10.LKS Przecieszyn
11. LKS Osiek
II LIGA TRAMPKARZY
1. LKS Nowa Wieś
2. LKS Poręba Wielka
3. LKS Bulowice
4. LKS Piotrowice
5. LKS Palczowice
6. LKS Podolsze
7. LKS Włosienica
8. LKS Grojec
9. LKS Broszkowice
10. LKS Przeciszów
11. LKS Harmęże
I LIGA TRAMPKARZY
1.LKS Zator
2.LKS Polanka Wielka
3.Hejnał Kęty
4.LKS Zaborze
5.UKS Chełmek
6.LKS Witkowice
7.ŁKS Łęki
8.LKS Jawiszowice
9.KS Soła Oświęcim
10.LKS Przecieszyn
11. LKS Osiek
II LIGA TRAMPKARZY
1. LKS Przecieszyn II
2. LKS Poręba Wielka
3. LKS Przeciszów
4. LKS Harmęże
5. LKS Rajsko
6. Górnik Brzeszcze
7. LKS Witkowice
8. Hejnał Kęty
9. LKS Włosienica
10. LKS Gierałtowice
Aktualności
Komunikat Komisji Dyscypliny Nr 15-23/24
27 marca, 2024
Informacja PPN Oświęcim – informacja dla drużyn OLDBOJ
18 marca, 2024
Informacja PPN Oświęcim – informacja
12 marca, 2024
Informacja PPN Oświęcim – informacja
7 marca, 2024
Informacja PPN Oświęcim – zaległości finansowe
5 marca, 2024
Kategorie aktualności
Aktualności
Blog
Informacje
Komunikaty
Partnerzy
EFCE.COM.PL
POLSKI PODUCENT ODZIEŻY SPORTOWEJ